+48 728 888 970klippan@klippan.com.pl

Plebiscyt Super Mama Awards 2014

Główna / Aktualności / Plebiscyt Super Mama Awards 2014

W dniu dzisiejszym, zgłosiliśmy nasz fotelik KISS2 do plebiscytu „SUPERMAMA AWARDS 2014” organizowanego przez „SuperMamaw Wielkim Mieście„.

Finalista plebiscytu SUPERMAMA AWARDS 2014

Finalista plebiscytu SUPERMAMA AWARDS 2014

O PLEBISCYCIE

Jest to pierwsza edycja plebiscytu na Produkt Roku 2014 SUPERMAMA AWARDS organizowanego przez magazyn „SuperMama w Wielkiem Mieście”,  czasopismno NR 1 w szkołach rodzenia i wśród magazynów  dla kobiet w ciąży i dla świeżo upieczonych rodziców wydawanych bezpłatnie. W drodze głosowanie czytelnicy i internauci wybiorą najlepsze produkty dla kobiet w ciąży, niemowląt i rodziców w roku 2014.

KRYTERIA WYBORU

Laureaci w pierwszej edycji plebiscytu SUPERMAMA AWARDS 2014 zostaną wybrani w drodze głosowania przez czytelników magazynu SuperMama w Wielkim Mieście oraz  internautów.  W każdej kategorii zostaną przyznane trzy tytuły:  SUPERMAMA AWARDS GOLD,  SUPERMAMA AWARDS SILVER,  SUPERMAMA AWARDS BRONZE, o wyborze decyduje ilość oddanych głosów.
NAGRODY DLA GŁOSUJĄCYCH

Wśród czytelników, którzy zdecydują się oddać głos w plebiscycie na dowolny produktów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora plebiscytu:  3 weekendy dla dwojga w luksusowym hotelu spa.  Szczegółowe zasady wyboru osób nagrodzonych znajdują się w regulaminie.

JAK ODDAĆ GŁOS?

Głos można oddać tylko on-line na stronie plebiscytu www.supermamaawards.pl . Wszystkie zgłoszone produkty, na które można głosować są dostępne na stronie: GALERIA FINALISTÓW, na której należy wybrać kategorię,  a następnie produkt na który chcemy oddać głos. Na stronie produktu należy podać  imię i nazwisko, adres email, telefon kontaktowy oraz uzasadnienie wyboru.  Głosowanie rozpoczyna się już 1 listopada 2014.

HARMONOGRAM

1 września – 31 października:   przyjmowanie zgłoszeń produktów i usług od firm
1 lisotpada – 30 listopada:.        głosowanie czytelników i internautów
10 grudnia:                                      ogłoszenie wyników plebiscytu SUPERMAMA AWARDS 2014
10 grudnia:                                      wybór zwycięzców spośród osób które oddały głos

 

Zapraszamy do udziału.